HATAY BASIN VE GAZETECİLER CEMİYETİNDEN KAYMAKAM UYGUR’A ZİYARET
 
 
Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip SİPER ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Kaymakamımız Bülent UYGUR’u Makamında ziyaret etti.
 
Başkan SİPER, Hatay basını ile ilgili bir takım bilgileri Kaymakamımız Bülent UYGUR ile paylaştı.
 
BÜLENT UYGUR: HAYIRLI OLSUN
 
Kaymakam UYGUR, Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti'nin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptığı açıklamalarda, basından ve Hatay basınından övgüyle bahsetti. Basının önemli bir değer olduğunun altını çizen UYGUR; " Yakın zamanda kurulan Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti'nin hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.
 
UYGUR konuşmasının devamında; “Bende meslek hayatım boyunca görev yaptığım yerlerde basına hep önem verdim. Türk Basını Kurtuluş Savaşın da üzerine düşeni yapmıştır. Son olarak 15 Temmuz gecesi gördük ki, öyle bir an olur ki basın bir yerde birinci kuvveti olur. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande FIRAT’ın programına cep telefonu aracılığıyla facetime üzerinden o hain gecede canlı bağlanarak milletimize vermiş olduğu mesaj, basının özellikle Türk basınının gücünü göstermek açısından, bütün basın mensuplarının, muhabirinden tut, kameramanına kadar herkesin bir ömür boyu övünse az olacağı bir andır. Şöyle düşünün; Bu Ülke hükümetin emrinde, devletin emrinde, devletin koca kanalları var ama öyle bir an oldu ki, özel bir televizyon kanalında, özel bir yayında, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, halkına hitap etmek durumunda kaldı. Millet Cumhurbaşkanından talimatını basın aracılığıyla aldı. Onun için basın yaptığı görev itibariyle çok önemli bir noktadadır. Biz basını sağıyla soluyla bütün renkleriyle seviyoruz ve değer veriyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
            Kaymakam UYGUR; Ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirtti. Ziyaretleri için Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Garip SİPER ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
 
        
 
ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI
 
Adres :Yenişehir Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı 31750 Altınözü/Hatay
Telefon :0326 3113001
Fax :326 3113004
E-Posta :altinozukaymakamligi@hotmail.com
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2016 © Her hakkı saklıdır.