İlçe Kaymakamımız Bülent UYGUR,  İlçe Belediye Başkanı Rıfat SARI ve diğer protokol üyeleri Yenişehir Mahallesi Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu’nda Altınözü Belediye Başkanlığınca düzenlenen iftar yemeğine katıldılar.
 
            Programda İlahiler, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve şiirler okundu.
 
        İftar sonrasında konuşma yapan Kaymakam UYGUR; “Başlangıcı rahmet, ortası mağrifet ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının içerisindeyiz. Öncelikle yüce mevlam tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Altınözü dışında çeşitli il ve ilçelerde görev yaptığım yerlerdeki Belediye Başkanları’nın farklı mahallelerde her gün toplu iftar programı yoktu buda Altınözü Belediye Başkanımız Rıfat SARI’nın ayrıcalığı olmuş, çokta güzel olmuş açıkçası bu birlik ve beraberliği sağladığı için Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Altınözü’nde göreve başlayalı altı ay oldu artık mevzuatımız gereği altı ayını dolduran kişi o memleketin hemşerisi oluyor artık bende sizin bir hemşeriniz olarak aranızdayım. Biz Altınözü’nü sevdik Allah ömür verirse uzun sürede burada kalmak istiyoruz.” dedi.
 
            Kaymakam UYGUR, konuşmasının ardından Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden TEOG sınavında başarılı olan, okul 1 incisi olan Nilüfer DÖNMEZ, 2 incisi olan Hüseyin KILINÇ ve 3 üncüsü olan Emire CANBAZ’a hediyelerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.
 
            Son olarak Kaymakam UYGUR, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat SARI’ya Teşekkür Plaketi verdi.
 
        
 
ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI
 
Adres :Yenişehir Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı 31750 Altınözü/Hatay
Telefon :0326 3113001
Fax :326 3113004
E-Posta :altinozukaymakamligi@hotmail.com
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2016 © Her hakkı saklıdır.