MİDDER’DEN KAYMAKAM UYGURA ZİYARET
 
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği yeni İl Başkanı Beşir ARSLAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Kaymakamımız Bülent UYGUR’u makamında ziyaret etti.
 
“12 TEMMUZ’DA O DUYGULARI BİR DAHA YAŞAYACAĞIZ”
 
İlçe Kaymakamımız Bülent UYGUR, ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirtti. Ziyaretleri nedeniyle Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Kaymakam UYGUR; “ insanoğlunun tarihi süreçte oluşturduğu en önemli kurum devlet. Türk Milleti 15 Temmuz’da demokrasiyi içselleştirdiğini ispatlamıştır. Bizde Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi işbirliğinde 12 Temmuz günü akşamı 15 Temmuz Şehit yakınları ve Gaziler halka buluşuyor diye bir program yapacağız. Ak Ocaklar Genel Başkanı da davetlimiz olacak. Gazilerimizi dinleyeceğiz. Hangi duygularla sokağa çıktılar? Neler hissettiler? Bu duygularını bizlere aktaracaklar.” dedi.
“15 TEMMUZ RUHUNU DİRİ TUTMAK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”
 
Dernek Başkanı Beşir ARSLAN;  “15 Temmuz ruhunu yaşatıp ve diri tutmak için çalışmalar yapacağız. Özellikle de 15 Temmuz hain darbe girişiminin ne olduğunu gelecek nesillere aktaracağız. 15 Temmuz’da bir program düzenleyeceğiz.” dedi.
Konuşmanın ardından (MİDDER) Dernek Başkanı Beşir ARSLAN, desteklerinden ötürü İlçe Kaymakamımız Bülent UYGUR’a plaket verdi.
 
 
ALTINÖZÜ KAYMAKAMLIĞI
 
Adres :Yenişehir Mahallesi Atatürk Caddesi Hükümet Konağı 31750 Altınözü/Hatay
Telefon :0326 3113001
Fax :326 3113004
E-Posta :altinozukaymakamligi@hotmail.com
 
 
Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2016 © Her hakkı saklıdır.